Prosím poraďte mi jak mám zlikvidovat auto bez SPZ a malého i velkého TP.

Před 4roky bylo staré auto s platnou STK darované s veškerými doklady do vlastní rodiny žijící na Slovensku s tím, že peníze na pojistku budou posílané poštou. Domluva fungovala po dobu platné STK. 2 roky již STK platná není a vlastník auta nechce platit pojištění a nechce ani odevzdat SPZ a TP, abych mohla auto zlikvidovat. Nechci už platit pojistku a nevím jestli pro její zrušení je nejschůdnější cestou nahlásit odcizení vozidla i s doklady.
Darovací smlouvu nemám.Děkuji za vaše odpovědi.

Odpovědi
cukrar

Určitě nemůžete hlásit krádež, protože by Vás mohli žalovat za pomluvu. Vy jste vzidlo daroval!!!
Jestliže jste dal vozidlo do " vlastní rodiny žijící na Slovensku" určitě máte na ně kontakty a data. Dále můžete vozidlo vyřadit i bez ekologické likvidace, techničák Vám za prachy vydají… je to jen o vědomosti a možnosti.
ICQ 55180641, skype: milancukrar
ještě e nestalo, aby se nenašlo řešení…