LEONEK

prosím poradte mi cokoliv si chci stáhnout tak mi to neustále hlásí-AKTUÁLNÍ NASTAVENÍ NEPOVOLUJE STAŽENÍ TOHOTO SOUBORU

co mám udělat aby mi to opět vše šlapalo v pohodě děkuji i za popis co kde zmáčknout
Doplňuji:
doplnuji že prohlížeč mám expoder internet klasický

Nejlepší odpověď
Ella

a jaký máte prohlížeč?

Tak to bohužel neporadím -nepoužívám tenhle prohlížeč – exploreru jsem se zbavila hned jak to bylo možné a vám doporučuji to samé.

Zkuste se podívat do nastavení prohlížeče, popřípadě nastavení stahování, stačí jedno hloupé zatrhlé okénko a už to nejede… pozorně si projděte nastavení, hlavně takové ty „ostatní“ nebo „možnosti internetu“ atd…

Další odpovědi
rynek878

Zkuste se zaměřit na → Možnosti Internetu → Zabezpečení → Internet → Nastavit úroveň a v dolnější části se nacházejí položky k automatickému stahování a hned pod tím ke stahování jako globálně, obě tyto možnosti samozřejmě povolit!