Avatar uživatele
mišulka13jan

Prosím poradte mi co vám zabírá na vlasy ???????

mám dlouhé vlasy a chtělabych vědět co vám zabírá na roztřepené konečky,suché vlasy,lesk atd...... moc děkuij.:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Drap, petra15 před 3648 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
petra15

Takze na „splis“ ( roztrepené konecky vlasu) musís pouzívat hreben z pravého rohu, to je jediná overená moznost. Nekdo pouzívá hreben z prírodních „stetin“- ale i tam je z toho splis…i kdyz né tak rychle ( jako u ostatních materiálu).
Doplňuji:
A doprej si kvalitního bio-sampónu ---( tedy bez benzoátu…a ostatní chemie)

Upravil/a: petra15

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Mě nezabírá nic, ani nic nepoužívám. Vlasy jsem pozbyl už před mnoha léty.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
pusinka50

Na roztřepené konečky pomáhá jedině kadeřník, který ti konečky zastřihne. Na vlasy používám Glüss Kür pro suché vlasy a lesk, který mi doporučil kadeřník v Haire Style salonu, že je nejlepší. Nemá smysl platit za drahé světové značky, jenom ta značka je drahá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nelepší jsou nůžky,samozřejmě,ty roztřepené konečky odstraní.Můžeš zkusit smíchat kvalitní olivový olej se žloutkem a udělat si masku na vlasy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Na roztřepené konečky a suché vlasy je nejlepší „Mythic oil“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pokazdejinak

roztřepené konečky už bohužel jen zastřihnout – kdo tvrdí něco jiného, lže (různé reklamy apod.)
ale aby se potom tolik netřepily, doporučuju zábal z olivového oleje:
http://www.protivna-blondyna.cz/2011/10/­vyzkouseno-prvni-pomoc-pro-vlasy.html

můžeš přidat i ten žloutek, jak píše ice T, ale potom opravdu PEČLIVĚ vymývej – pokud se ti žloutek nepodaří odstranit z vlasů úplně, tak začnou nepěkně zapáchat :)
samotný olivový olej taky postačí – kompletní zábal aspoň tak jednou za 14 dní

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

U mne hřeben.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janiee

roztřepené konce zastřihnout nedávat vlasům zabrat odbarvováním, žehlením používat kondicionery na roztřepene vlasy, různé masky z olejů /olivový, kokosový../ a na lesk je dobrá Malizia, kterou koupíš v kadeřnických potřebách cca za 130 kč.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
petra15

Drap
prosímte, jakto, ze se tady vubec podílís? je to sice vtipné, ale kdyz ta odpoved má ted snad vyhrát…tak ti napráskám na p… ! 🙂:D

před 3648 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

osvědčil se mi strojek na vlasy

před 3648 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zzzzz

jj 😁 ten je nejlepší, pěkně to sjet trojkou a hned je po starostech 😁

před 3648 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek