mišulka13jan

Prosím poradte mi co vám zabírá na vlasy ???????

mám dlouhé vlasy a chtělabych vědět co vám zabírá na roztřepené konečky,suché vlasy,lesk atd...... moc děkuij.:)

Nejlepší odpověď
petra15

Takze na „splis“ ( roztrepené konecky vlasu) musís pouzívat hreben z pravého rohu, to je jediná overená moznost. Nekdo pouzívá hreben z prírodních „stetin“- ale i tam je z toho splis…i kdyz né tak rychle ( jako u ostatních materiálu).
Doplňuji:
A doprej si kvalitního bio-sampónu ---( tedy bez benzoátu…a ostatní chemie)

Další odpovědi
Drap

Mě nezabírá nic, ani nic nepoužívám. Vlasy jsem pozbyl už před mnoha léty.

pusinka50

Na roztřepené konečky pomáhá jedině kadeřník, který ti konečky zastřihne. Na vlasy používám Glüss Kür pro suché vlasy a lesk, který mi doporučil kadeřník v Haire Style salonu, že je nejlepší. Nemá smysl platit za drahé světové značky, jenom ta značka je drahá.

iceT

Nelepší jsou nůžky,samozřejmě,ty roztřepené konečky odstraní.Můžeš zkusit smíchat kvalitní olivový olej se žloutkem a udělat si masku na vlasy.

marci1

Na roztřepené konečky a suché vlasy je nejlepší „Mythic oil“.

pokazdejinak

roztřepené konečky už bohužel jen zastřihnout – kdo tvrdí něco jiného, lže (různé reklamy apod.)
ale aby se potom tolik netřepily, doporučuju zábal z olivového oleje:
http://www.protivna-blondyna.cz/2011/10/­vyzkouseno-prvni-pomoc-pro-vlasy.html

můžeš přidat i ten žloutek, jak píše ice T, ale potom opravdu PEČLIVĚ vymývej – pokud se ti žloutek nepodaří odstranit z vlasů úplně, tak začnou nepěkně zapáchat :)
samotný olivový olej taky postačí – kompletní zábal aspoň tak jednou za 14 dní

anonym

U mne hřeben.

Janiee

roztřepené konce zastřihnout nedávat vlasům zabrat odbarvováním, žehlením používat kondicionery na roztřepene vlasy, různé masky z olejů /olivový, kokosový../ a na lesk je dobrá Malizia, kterou koupíš v kadeřnických potřebách cca za 130 kč.

petra15

Drap
prosímte, jakto, ze se tady vubec podílís? je to sice vtipné, ale kdyz ta odpoved má ted snad vyhrát…tak ti napráskám na p… ! 🙂:D

anonym

osvědčil se mi strojek na vlasy

zzzzz

jj 😁 ten je nejlepší, pěkně to sjet trojkou a hned je po starostech 😁