Máchal

Prosím poraďte mi co mám dělat? Horší se mi paměť a těžko přemýslím..

Dobrý den.Potřeboval bych poradit.Jsem úplně na dně! Je mi 21let. Trápí mě silné bolesti hlavy,které cítím mezi očima a víš.A navíc se mi rapidně horší paměť,těžko přemýšlím,těžko vnímám a není mi z toho moc do smíchu.Byl jsem asi před dvěma roky na vyšetření hlavy,ale prý nic nenašli.Ale taky jsem zkoušel jednoho léčitele,který ta bolest pramení z mojí holki.Což se mi nechce moc věřit.Nevím co mám dělat.Můj vztah s mojí hoklou jde kvůli tom ke knu!Ale to nechci!! Protože jí moc miluju!Jsem úplně na dně!!! Poraďtě mi prosím.Předem děkuji za odpověď. Tomáš
Doplňuji:
Moc děkuji za odpověď panenko..A myslíš si,že se zlepší ta paměť a to přemýšlení??? Protože bych si to moc moc moc PŘÁL!Byl by to zázrak..

Odpovědi
panenka

milý tomáši přečetla jsem si tvou otázku,a skutečně ta bolest hlavy může být z potíží které ted prožíváš kvůli holce.protože na ní neustále myslíš moc se trápíš a tohle všechno se ti nahromadí a proto ti pak není zrovna dvakrát lépe.měla jsem kamarádku která měla potíže s prací furt myslela na to že když nemá práci seberou jí barák z tych nahromaděných starostí co měla ju štípaly oči,byla unavená,bolela ju silně hlava,špatně se jí i dýchalo.pak jsem jí doporučila uklidnit se napsali jsme bankam pak už nebyla tak vystresovaná a začala užívat za 120 kč ŽENŠEN PRO ZVÝŠENÍ VITALITY JE TO 100 KAPSLÍ PO DVOU DNECH SE JÍ TA BOLEST SPRAVILA.JEŠTĚ JSEM JÍ DOPORUČILA NESTRESOVAT SE PROTOŽE TU BOLEST SI ČLOVĚK PRÁVĚ STAROSTMA A STRESEM VYVOLÁVÁ SÁM.DOUFÁM ŽE JSEM TI ASPON TROŠKU POMOHLA PŘEJI TI BRZKÉ UZDRAVENÍ.ANO TOMÁŠI SPRAVÝ KUP SI DOPLNĚK PRÁVĚ TEN ZMÍNĚNÝ ŽENŠEN JSOU TAM DVA PANÍ BĚŽÍCI NA OBRÁZKU,KAŽDÝ DEN UŽÍVEJ JEDNU TABLETU,NESTRESUJ SE,NEHLEDEJ SI NĚJAKÉ POTÍŽE AT SE ZBYTEČNĚ NESTRESUJEŠ,BUD V POHODĚ A UVIDÍŠ ŽE SE TI TO SPRAVÍ.KDYŽTAK DEJ PAK VĚDĚT,I JÁ HO UŽÍVÁM A JSEM V POHODĚ+ MULTIVITAMÍNOVÉ TABLETKY K TOMU

Michal

Víš Tomáši chápu tvé problémy a myslím si,že i problém s holkou může mít na tvých potížích podíl.Akceptuju i to ,že ti někdo radí tak jako kolegyně, na druhé straně jsem důrazně proti ordinování ,aniž by prošel člověk řádným vyšetřením!!!Běž k neurologovi a sděl mu své trápení a to co nejdříve!!! Budu radši,když se mi vysměješ,než aby se něco zanedbalo.Já na zázraky nevěřím.Pokud by si se chtěl ještě něco zeptat tady máš telefon:777 557 0­87.

led

Súhlasím s Michalom. Zo skúsenosti viem, že pamäť je tiež ako iný ľudský orgán, treba ju neustále zaťažovať. Najdi si nejaký problém a začni ho riešiť, študovať. Dokonca prestaneš mať pocit bolesti, zabudneš na ňu. Všimni si seniorov, ktorí študujú i pokročilom veku a porovnaj s ich rovesníkmi, ktorí sedia doma.

Keiran

Bolesti hlavy mohou mit mnoho pricin at uz viditelnych nebo neviditelnych. Kazdopadne dva roky jsou hodne dlouha doba a rozhodne bych navstivila znovu neurologa, vysvetlila problem a trvala na opetovnem vysetreni hlavy. Bylinne prostredky a doplnky jsou prima ale nejsou to zazracne leky na vsechno co jednomu pomohlo u druheho muze selhat, stejne jako u leku.
Mimochodem a co pitny rezim ( 2–3 litry tekutiny denne)? i z toho mohou pramenit bolesti hlavy ale jak sem uz psala moznosti je spousta a ve tvem veku to mohou byt trebas
i jen rozbourene hormony.

Květinka

Dobrý den,
jak už bylo zmiňováno určitě je třeba správný pitný režim – tzn.cca 4 dcl vody na 10 kg váhy.Pozor na kávu a černý čaj, který dehydrují a nemohou se tedy počítat do pitného režimu. Dále bych doporučila používat pravidelně omega 3 nebo pravidelně jíst každý den jíst rybí maso. V případě dotazů mne můžete kontatovat na e-mail.

Bob2

Stará diskuze, ale třeba někomu pomůže. Mám výborné zkušenosti s doplnkem stravy BrainMax 😉
Je super na pamět, soustředění a celkově na podporu energie atd.

Bakerek

Bobe, prosimtě, kolik stojí, je to fakt učinné? Kde se dá koupit prosimtě?
Díkec

Bob2

Bakerku podívej se sem http://www.bra­inmax.cz/
Mají ho normálně za pět set něco a ted ho mají v akci za 399 kč.

Bakerek

Děkuji, asi to zkusím koupit a vyzkouším to. Snad to pomůže.

Bob2

Stará diskuze, ale třeba někomu pomůže. Mám výborné zkušenosti s doplnkem stravy BrainMax 😉
Je super na pamět, soustředění a celkově na podporu energie atd.

Bob2

Stará diskuze, ale třeba někomu pomůže. Mám výborné zkušenosti s doplnkem stravy BrainMax 😉
Je super na pamět, soustředění a celkově na podporu energie atd.