COVERENDER

PROSIM PORAĎTE MI

UZ TADY S VAMA SE VŠEMA TRÁVÍM KUS ČASU.KAMARÁDY SICE MAM ALE V TOMHLE MI STEJNE NIKDO NEMUZE PORADIT.ZVLÁDNE TO NEKDO Z VAS?BYDLÍM U RODIČŮ V RODINNÉM DOMĚ S PŘÍTELKYNÍ A JEJÍ DCEROU Z PŘEDCHOZÍHO VZTAHU.KVULI HODNE NESHODÁM NAM RODICE DALI TERMÍN DO KONCE ÚNORA NA VYSTĚHOVÁNÍ A S PŘÍTELKYNÍ SE ZROVNA TAKY ROZCHÁZÍME.CO DELAT?S RODIČI DOMLUVA NEHROZÍ A S NI TAKY NE.UZ NEMUZU DAL:,–( PORADTE NEKDO

Nejlepší odpověď
quentos

Najděte si levný podnájem, kde budete mít svatý klid, ale zároveň přátele na dosah… získat klid a soukromí je nejpřednější, pak to můžete pořešit s přáteli u piva.

Další odpovědi
panenka

pokud jsou to vaší rodiče coverendere neříkejte mi že vás vlastní rodiče chcou vyhodit?pokud ano zřejmě tam muselo mezi vámi a vašími rodiči něco vzniknout například nějaká neshoda.pokusila bych si s rodiči promluvit znovu kdyžtak se jím i omluvit,říct jim že nemáte kám jít že ted přes zimu si nic nenajdete protože práce nikde není že se budete pokoušet si něco hledat z jara.z jara se pokoušejte něco opravdu hledat.pokud máte starší rodiče nesmíte se jím divit protože už mají svůj věk a chcou mít i klid.přeji hodně štěstí

bond73

Abych vam mohl adekvatne odpovedet,postradam fakt ,jak dlouho jste se svoji pritelkyni a jak dlouho uz takto zijete spolecne ,s vasimi rodici, pod jednou strechou.Vim,ze vychovavat vyzenene dite neni vubec lehke,protoze, u vlastniho ditete si muzete vice dovolit a nikdo vas nesleduje, i kdyz vase vypady vuci nemu, nejsou zrovna mile.Dalsi vec spolubydleni s rodici je skoro vzdy vrazedna vec,ver te mi,jednou jsem to zkusil a rychle opustil.No co dal,situace je velmi slozita a na vyreseni bude treba vice etap,ale nez-li zacne te vec resit ,je nutno si sam sobe sdelit,zda s tou zenou chci byt,chci tento vztah nadale mit,dalsi vec,kterou by jste nemel opomenout,(nemaji rodice pravdu?) a toto vse je treba zhodnotit,najit to podstatne,tedy chci s tou zenou nadale zit nebo vlstne uz ne.Pokud je vase odpoved ta,ze s ni chcete byt,ze ji milujete a ze vas vztah ma smysl,pak je na miste najit vhodne bydleni pro vas tri a vymanit se, ze sparu rodicu,kde treba je, vice jak 40 procent zarodku tohoto problemu, na jejich strane.Trochu mne zde zavadi fakt toho,ze ta vase pritelkyne se s vama chce rozejit,je to z duvodu toho,ze ma neshody s vasimi rodici a nebo neshody s vami,to jste nespecifikoval,ale trochu se zastavim,prislo prvé, v uvozovkach zlo a ona vas opusti, nechava vas v tom,vi te ,spolecne ziti dvou lidi ,je zalozeno na faktu toho,ze jsou spolu v dobrem i ve zlem,takze, tady by jste tu vec, meli spravne resit oba a ne pouze vy,jeste jednou se nad tim zamyslete,nez-li zacnete konat,je ten vas vztah opravdu dobry bez toho,aby jste do tohoto rozhodnuti zamisil neshody s vasimi rodici,zde je treba opravdu najit tu skutecnost,zda ten vztah cely ma jeste smysl,zda je to laicky ,, o necem,,.Tady bych hledal odpoved a pote bych,vec resil.Jak uz jsem se zminil pokud vas vztah,dle vaseho uvazeni ma smysl,radim odstehovat se do vlastniho a zit sami oddelene od rodicu a pote i vase neshody s vasi pritelkyni by meli vymizet a vse se vratit do normalu.Preju vam hodne sil a vytrvalosti a lidskeho stesti.