luccal

Co to může být za malého černého brouka v bytě?

Dobrý den, prosím poraďte mi! Ač jsem na internetu pátrala,tak jsem nezjistila, co je toto za brouka..Začal se mi doma objevovat začátkem zimi, denně jich zabiji 2–3. Objevují se spíše u okna,ale občas nějaký leze i na zemi či na stropě…už nevím, jak se jich zbavit a hlavně odkud lezou!Máme doma čisto, denně luxuji i vytírám..Mouku a veškeré sypké potraviny mám uschované v dózách..Minulý rok nám zateplovali cihlový dům, nemohou se třeba schovávat v zateplení???O­pravdu nevím, ale doma je nechci!!Brouček je asi 1cm velký, tělíčko je v půlce rozpůlené (jako by křídélka,ale ty nemá ).Má 3páry nohou a malá tykadélka.Co je to???

Odpovědi
anonym

https://www.go­ogle.cz/search?q=de­ratizace&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=AqmlVOKpNIb­fasfegkA
Doplňuji:
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=FBGQW6-Bes0

gecco

Dodej fotku (někam na net a sem odkaz na ni), popis – „Brouček je asi 1cm velký, tělíčko je v půlce rozpůlené (jako by křídélka,ale ty nemá )“ je k ničemu…
😉

jáára

asi potemník
http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Po­temn%C3%ADk_mou­%C4%8Dn%C3%BD

quentos

nezbývá než odpovědět stejným stylem: Prosím přečtěte si Kodex!
Měla jste tak učinit již při registraci.
Není tady pro srandu králikum. Admini vám z toho ještě udělali vpravo dole výtažek, a Vy na to stejně kašlete. Abyste se pak nedivila, že Vám ta otázka třeba zmizí.

hanny 2

Asi vím o čem mluvíš,taky jsme je měli,lezou do tepla,ale postupně jsme je zlikvidovali a přestalo to.V tom zateplení by mohli přežívat,tak zkuste zavolat deratizátory,ale nevím,jak se do toho zateplení dostanou.
Jsou hnusní,lezou pomalu a strašně jsem se jich štítila.
Doplňuji:
Ale teď si vzpomínám,že byl spíš hnědej,ne černej! Tak nevím.