valerietunov

Prosím poraďte když pes má náklonost k polštářům !

Můj pes ,,ojíždí,,(omlouvám se za to nevhodné slovo)polštáře peřiny a vlastně všechno jednou i mou ruku!!!Je to strašně a nechutné prosím o velmi rychlou radu.

PS.:Je to pes
Jsou mu čtyři měsíce
Je to Čínský chocholatý pes labutěnka
Stává se to od jeho 3 měsíce čím dál častěji
Když se ho snažím dát jinam zaknučí a ošklivě se po mne ožene
Není na to mladý
Nechci ho kastrovat

Nejlepší odpověď
anonym

On se po tobě „ošklivě ožene“? Musíš mu dát i jinou činnost, nějaké hračky, vícběhánívenku, když to nezabere, kup mu milenku 🙂
http://www.protivna-blondyna.cz/2012/01/­poridte-pejskovi-milenku.html

Další odpovědi
Mc Merkurion

připrav se na to,že až to přestane dělat,tak už bude hóóóooodně starý
Samba,dobrý,to asi našemu mladýmu pořídím,těch polštářů už je roztrhanejch dost…

anonym

Mc Merkurion ty brďo, všiml sis tý ceny? 🙂 To je dražší, než celej pes

Mc Merkurion

nevšiml,musel jsem to teďkon přelouskat celý,tak holt budu mít zase poškrábaný nohy…