marťa382

Prosím, poraďte. Kde najdu ČESKOU 30?

Nemůžu na internetu najít archiv. Nevíte, na které stránce najdu díly, které jsem nestihla v televizi? Na iprima.cz to není :(
Děkuji :)

Nejlepší odpověď
Amie

Jo tak tohle jsem hledala i já.
Asi to prostě nikde není – youtube.cz ani uloz.to mi nic nenabídlo a to samé (jak říkáš) hledání na stránkách prima. Asi si budeme muset prostě počkat až to někde bude. Taky bych se ráda podívala na díly co mě utekly.