tereza.p

Prosím poraďte. Kde je od Chebu nejbližší střední škola s oborem zubní technik?

Nejlepší odpověď
bolak

Vary by stačily?

http://www.atlas­skolstvi.cz/vos1198-stredni-zdravotnicka-skola-a-vyssi-odborna-skola-zdravotnicka-karlovy-vary

briketka10

terezo zkus zavolat do těch Varů a zeptat se jestli je pro tento rok
takový obor někde v ČR otevřen, když ti nestačí diplomovaný zubní technik :))

tereza.p

To je super,ale já měla na mysli čtyřletý obor s maturitou.Jestli jsem se vyjádřila nepřesně,tak se omlouvám.