Prosím poradte jak se toho zbavit

věříte na něj? já jsem ho vyvolala a zjevil se mi za stromem – chlupatý shrbený 3 metry mel a dlouhé drápy a dívu se na čarodějky.. když se bavím o uplnku tak se mi pred uplnkem v uplnku a po uplnke mam 4 škrábance-ruka wendiga. první to byly modřiny, potom pidi škrábanečky, a stupňuje se to, bojím se, že umřu. Hrozně se bojím.. chci… aby to tak nebylo..děkuju moc moc moc

Nejlepší odpověď
leonessa

Co to berete, já chci taky:)

Další odpovědi
annas

Nejde o tzv. eidetismus? Źivé představy, bdělý sen, až halucinace? Otázka, jak k nim došlo?
Nemusí to být jen drogy, ale i zběsilý tanec, nějaký obřad, dlouhé stání na sluníčku, nemoci, hypnóza…

Fallen Angel

😁 😁 😁 tady někdo srší vtipem, nebo je úplně ožralej, popř. jestli něco viděl, tak si asi šlehl, ne? 😁

flodur

Lysohlávky ještě nerostou:

alexandra

Je to blázen,hoďte na něj síť!!!!

Miroslavst

A je to tu zase. viz. otázka zde na odpovědích: existují v blázinci počítače?

BENYTA

Budte v klidu,nechte se zavřít do Bohnic,tam mají ve zdech proti nim ochranu,žádné stromy.
Stejně obdivuju,jak v hrůzném zážitku dokážete odhadnout 3 metry,potěš,kdyby se narovnal…
A ty ruce vám taky zabezpečí,aby vás už nemohl poškrábat,dají vám je do takových pěkných rukávků,silných,ne­propustných,hor­ší je,že se rozepínají jen za zády…

anonym

Těbůh.

anonym

DOBRÝ DEN.JESTLI TO MYSLÍTE VÁŽNĚ,PAK Z VAŠI ZPRÁVY NENÍ VŮBEC JASNÉ O CO SE JEDNÁ.JESTLI JE TO LEGRACE,PAK VÁS DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI,ŽE SE ZLÝMI DUCHOVNÍMI BYTOSTMI SI NELZE ZAHRÁVAT.SKUTEČNĚ VÁS MOHOU OVLÁDNOUT A ZABÍT.ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

Džanička

Já teda nevím jak vy ostatní,ale já jsem vůbec nepochopila co chce anonym poradit..Jsem z toho trochu „mimo mísu“.