Avatar uživatele
anonym

Prosím poradte jak se toho zbavit

věříte na něj? já jsem ho vyvolala a zjevil se mi za stromem – chlupatý shrbený 3 metry mel a dlouhé drápy a dívu se na čarodějky.. když se bavím o uplnku tak se mi pred uplnkem v uplnku a po uplnke mam 4 škrábance-ruka wendiga. první to byly modřiny, potom pidi škrábanečky, a stupňuje se to, bojím se, že umřu. Hrozně se bojím.. chci… aby to tak nebylo..děkuju moc moc moc

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? BENYTA před 5025 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
leonessa

Co to berete, já chci taky:)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Nejde o tzv. eidetismus? Źivé představy, bdělý sen, až halucinace? Otázka, jak k nim došlo?
Nemusí to být jen drogy, ale i zběsilý tanec, nějaký obřad, dlouhé stání na sluníčku, nemoci, hypnóza…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fallen Angel

😁 😁 😁 tady někdo srší vtipem, nebo je úplně ožralej, popř. jestli něco viděl, tak si asi šlehl, ne? 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
flodur

Lysohlávky ještě nerostou:

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alexandra

Je to blázen,hoďte na něj síť!!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

A je to tu zase. viz. otázka zde na odpovědích: existují v blázinci počítače?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Budte v klidu,nechte se zavřít do Bohnic,tam mají ve zdech proti nim ochranu,žádné stromy.
Stejně obdivuju,jak v hrůzném zážitku dokážete odhadnout 3 metry,potěš,kdyby se narovnal…
A ty ruce vám taky zabezpečí,aby vás už nemohl poškrábat,dají vám je do takových pěkných rukávků,silných,ne­propustných,hor­ší je,že se rozepínají jen za zády…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Těbůh.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

DOBRÝ DEN.JESTLI TO MYSLÍTE VÁŽNĚ,PAK Z VAŠI ZPRÁVY NENÍ VŮBEC JASNÉ O CO SE JEDNÁ.JESTLI JE TO LEGRACE,PAK VÁS DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI,ŽE SE ZLÝMI DUCHOVNÍMI BYTOSTMI SI NELZE ZAHRÁVAT.SKUTEČNĚ VÁS MOHOU OVLÁDNOUT A ZABÍT.ZAJ-PO

Zdroj: OSOBNÍ SKUŠENOSTI A ZNALOSTI

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Já teda nevím jak vy ostatní,ale já jsem vůbec nepochopila co chce anonym poradit..Jsem z toho trochu „mimo mísu“.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek