Supermáán

Prosím poraďte jak se inspirovat na složení rapu?? Děkuju za odpovědi ;))

Odpovědi
emamamisu

tak myslíš-li text, tak to by mělo přijít samo právě ze samotné inspirace. dělat rap, protože je to rap, je blbost. vždycky půjde poznat, že to je vytlačené na sílu. vůbec nejtrapnější věc, kterou shledávám u mladších raperů, je hra na dítě ulice, gangsterství a hustlení. u nás to mnohdy a mnohde není tak žhavé jako třeba v Srbsku, kde ty texty jsou potom opodstatněné. třeba takový Miťo píše hodně textů a tématům, který jsem popsala výše se docela vyhýbá, což je právě sympatické.