Avatar uživatele
Joseph

prosím poraďte hádáme se s kámošem o hlášce …

Hláška : Slezte z toho lustru Donalde vidím vás. je to z filmu Jáchyme hoď ho do stroje… je tato hláška i ve filmu Limonádový Joe ?
Doplňuji:
Právě to já vím , dnes to dávali v TV … ale prostě mi nevěří, že takováhle hláška NENÍ i v Limonádovým Jo­e.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? mojitek, nulka před 3726 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
iceT

No,já si myslím,že to co běželo ve filmu Jáchyme,hod ho do stroje nebyl film Limonádový Joe,protože ten hrdina co jako oslovoval Donalda byl černovlasý a Limonádový Joe byl blond.Navíc v Jáchymovi byl vidět i plakát k tomu filmu.
Ten film se jmenoval Šerif nemá odpoledne čas…

ze zajímavostí k filmu na csfd
Film, který František (Luděk Sobota) navštíví společně s Blankou (Marta Vančurová), se jmenuje Šerif nemá odpoledne čas. Název je patrný z plakátu, který je k vidění ve chívli, když oba vycházejí k kina. Nejedná se však o skutečný film.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/5990-jachyme-hod-ho-do-stroje/zajimavosti/

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?bolak Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Jáchyme, hoď ho do stroje. Koudelka se na díval na film v kině a trénoval si, jak to nandá výčepnímu. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

Jachyme,hod ho do stroje.Ta hlaska byla jako v televizi.
Doplňuji:
mowla : to není z filmu Limonadovy Joe. To byla uměle vytvořená „skeč“ jen pro tenhle film.Ten co dostal tu ťafku je Tomsa(šéf kaskadérů) a už je starší v té ukázce.

Upravil/a: mojitek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je i z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje…
ALE – původně je z filmu LIMONÁDOVÝ JOE, na který se Koudelka (Jáchyme…) v kině dívá.
😉
Doplňuji:
Omlouvám se za mystifikující odpověď – skutečně jsem se domníval, že hláška v ´Jáchymovi´ je převzata z ´Joea´ – totožnost záběrů jsem nehodnotil (nejsem takový filmový fanda, abych si je pamatoval)…
No – někdy, ze zvědavosti, se na Joea znovu kouknu…
😉

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

iceT to řekla přesně, tady důkaz > http://www.you­tube.com/watch?v=i­ei-p2OCl-Q

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
holopainen

jachyme

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mojitek

mowla : ja to videl uz asi stokrat a muzu zas a zas :D

před 3726 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

Joseph: ježiš tak si stáhněte limonádový joe a zkoukněte to, jinak se nepřesvědčej

před 3726 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek