Joseph

prosím poraďte hádáme se s kámošem o hlášce …

Hláška : Slezte z toho lustru Donalde vidím vás. je to z filmu Jáchyme hoď ho do stroje… je tato hláška i ve filmu Limonádový Joe ?
Doplňuji:
Právě to já vím , dnes to dávali v TV … ale prostě mi nevěří, že takováhle hláška NENÍ i v Limonádovým Jo­e.

Nejlepší odpověď
iceT

No,já si myslím,že to co běželo ve filmu Jáchyme,hod ho do stroje nebyl film Limonádový Joe,protože ten hrdina co jako oslovoval Donalda byl černovlasý a Limonádový Joe byl blond.Navíc v Jáchymovi byl vidět i plakát k tomu filmu.
Ten film se jmenoval Šerif nemá odpoledne čas…

ze zajímavostí k filmu na csfd
Film, který František (Luděk Sobota) navštíví společně s Blankou (Marta Vančurová), se jmenuje Šerif nemá odpoledne čas. Název je patrný z plakátu, který je k vidění ve chívli, když oba vycházejí k kina. Nejedná se však o skutečný film.

Zdroj: http://www.csfd­.cz/film/5990-jachyme-hod-ho-do-stroje/zajimavosti/

Další odpovědi
marci1

Jáchyme, hoď ho do stroje. Koudelka se na díval na film v kině a trénoval si, jak to nandá výčepnímu. 🙂

mojitek

Jachyme,hod ho do stroje.Ta hlaska byla jako v televizi.
Doplňuji:
mowla : to není z filmu Limonadovy Joe. To byla uměle vytvořená „skeč“ jen pro tenhle film.Ten co dostal tu ťafku je Tomsa(šéf kaskadérů) a už je starší v té ukázce.

anonym

Je i z filmu Jáchyme, hoď ho do stroje…
ALE – původně je z filmu LIMONÁDOVÝ JOE, na který se Koudelka (Jáchyme…) v kině dívá.
😉
Doplňuji:
Omlouvám se za mystifikující odpověď – skutečně jsem se domníval, že hláška v ´Jáchymovi´ je převzata z ´Joea´ – totožnost záběrů jsem nehodnotil (nejsem takový filmový fanda, abych si je pamatoval)…
No – někdy, ze zvědavosti, se na Joea znovu kouknu…
😉

bolak

iceT to řekla přesně, tady důkaz > http://www.you­tube.com/watch?v=i­ei-p2OCl-Q

holopainen

jachyme

mojitek

mowla : ja to videl uz asi stokrat a muzu zas a zas :D

bolak

Joseph: ježiš tak si stáhněte limonádový joe a zkoukněte to, jinak se nepřesvědčej