Andre5000

Prosím poraďte!

Mám nainstalovaný prohlížeč SeaMonkey, který má funkci i poštovního klienta. Nevím, co vyplnit do toho příchozího a výchozího serveru (poštu mám …@email.cz a poskytovatele internetu UPC. Zkoušel jsem ty poštovní servery vyhledat na internetu, ale na každé stránce jsem se dozvěděl něco jiného.
Doplňuji:
Děkuji vám za odpovědi, ale zkoušel jsem všechny možné varianty POP i IMAP, prostě to nejde, budu si muset někomu říci, aby mi to nastavil.

Nejlepší odpověď
Bedy

Předpokládám, že budete používat IMAP, ne starý POP3 protokol. Vše najdete zde http://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/imap-pop3-smtp/
Akorát SMTP server bude nutné používat ten od UPC – tedy mail.upcmail.cz a port by měl být 465 – zabezpečený nebo 25 nezabezpečený.

Další odpovědi
Jsemtady

Ten email mas od seznamu a v naataveni seznamu je navod jak nastavit postu v mobilnim zarizeni, tak to tam najdes.
Ale bude to asi smtp.seznam.cz nebo tak nejak

anonym

Poskytovatele se to netýká, potřebuješ nastavit POP3 nebo IMAP a SMTP – viz – http://napove­da.seznam.cz/cz/e­mail/imap-pop3-smtp/