prosím poradíte mi,koupila jsem si routr a chtěla zapojit další počítač,ale nejde mi to

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ještě nastavení routeru přes web management
nastavit na PC IP adresy, které router přidělí.

Další odpovědi
elektrikář

Routr mívá napájecí zdroj , tam může být vypínač a pojistka. Propojit kabelem,. Přípojit k internetu, pokud to nepůjde zkuste reklamovat.

Miroslavst

Mělo by to fungovat jako normální rozdvojka, tedy alespoň si tak myslím. Takže na vstup připojit přívodní kabel od internetu a na výstupy napojit jednotlivé počítače.
Samozřejmostí je napájení.
Pak by také mohlo záležet na nastavení daného počítače. Zkusil bych průvodce připojením k síti.