Miroslavst

Prosím poradíte mi jak dlouho péct kachnu?

Zítra chci udělat k obědu pečenou kačenu, ale už ji peču víc jak tři hodiny a je stále tvrdá.
Poradíte prosím, kde dělám chybu?
Děkuji.
http://img.na­dapenny.com/t20/103­03/nadap151434854­750231.jpg
Doplňuji:
Furt to peču, pomalu na nízký stupeň a furt je to tvrdý. Na obrázku je vidět víc. Poradíte?

Nejlepší odpověď
anonym

pokud je ta kachna ještě po babičce tak ti nikdy nezměkne

Další odpovědi
Mousinek

Podle toho návodu by už to mělo jít a když ne tak reklamovat
http://www.to­precepty.cz/re­cept/8925-husa-a-kachna-pecena/

Mili @

No tak až ji upečeš, teda až změkne, tak se pak ozvi.....

elektrikář

Zkus si k ní vlézt do trouby a hlídej až bude mněká.

vecernice

Nejlépe před pečením naporcovat,pokud možno kladivem a pořádně nasolit a pokmínovat.

anonym

Mě ta kachna připadá nějak divná. Na místo jablka je tam cibule; nesmrdí při pečení? Onehdá jsem takovou kachnu musel vyhodit z okna jelikož praskla.

Losos

A jéje, no dyť ta chudinka je tam úplně na suchu, takže se spíš suší. Musíš ji trochu podlét a určitě bude za chvíli měkoučká a šťavňaťoučká :) No a ta krásná cibulka, to je nejspíš příloha ? Paráda .. Hned bych si dal tady takovou kachničku a jako přílohu zakusovat velké cibule :)

rybíz

Tak takovou neupečeš do měkka nikdy. 🙂

hanjimka

Tak ta fakt asi nezměkne,ale na stůl bych ji klidně podávala.Vypadá úžasně.

hanulka11

kachynka se peče hodně dlouho a lépe ji péct na nižší stupeň třeba na 150 st. může se péct i 6 hodin hlavně přikrytá aby byla šťavnatá. To není kuře aby byla za 1 1/2 hotová . Tak trpělivost a nevzdávat to.

hanulka11

na tu tvoji kachnu je škoda proudu, dej ji do plynu a kašli na ni -dobrou noc

Radak

Jestli už je vysušená, tak to není dobré. Nicméně bych ji ještě pořádně podlila, přikryla pokličkou a podusila. Pak už jen chviličku bez pokličky osmahnout kůrčičku. Držím palečky!