summer

Prosím poradit něaký dárek pro vychovatelku z internáátu ?? :)

Nejlepší odpověď
www

Jako ty sám za sebe jí chceš něco dát? Je to vhodné? My jsme to dřív dělali jako celá třída a podle toho byla-li starší, mladší, co měla ráda atd.

Další odpovědi
Drap

Knihu, šperk, svíčku, luxusní čaj............

Michal Kole

Nějaký kurz vězeňské dozorkyně 🙂 V internátech je denní režim podobný vězeňskému.

summer

Nene to jako za celé naše patro :)

briketka10

Jestli ji máte rádi a vybrali jste peníze, kupte ji třeba nějakou hezkou vázu

http://www.ike­a.com/cz/cs/c­atalog/catego­ries/departmen­ts/decoration/10776/?co­lor=dal%c5%a1%c3%ad+bar­vy

briketka10

Chci ještě doplnit, že váza KANIST za 149,–Kč se hodí jako dekorace na kamínky i na květiny..koupila jsem ji kamarádce a moc se ji líbila..