panenka

prosím poradit co znamenají tyto slovíčka v němčině ve stavebnictví

Unterschied V2 und V4 Edelstahl
Aufmasserstellung
Ebenheitstoleranzen
prosím o stručný popis co to je k čemu se to používá děkuji

Nejlepší odpověď
quentos

Unterschied V2 und V4 Edelstahl – rozdíl (=Unterschied) mezi ušlechtilou ocelí (=Edelstahl) V2 a V4

Aufmasserstellung – vyhotovení nákresu/projektu budovy

Ebenheitstole­ranzen – tolerance (úchylky od) rovnosti/rovinnosti

Další odpovědi
mojitek

ruzne nerez.oceli V2 a V4 (asi profily?)
Aufmass… to nevim
Ebenh… = rovinnost/stejne tolerance
to budou asi nejake nosniky,nebo proste nerez profilovane tyče.Vic se z toho poznat neda
Doplňuji:
Napiste celou vetu,toto je dost vytrzeno z kontextu