Larissa

Prosím, poradil by mi někdo, jak na CMS?

Jo, jsem amatér a úplný nováček, ale ráda bych přišla konečně na kloub tomu, jak vytvořit stránku s K:CMS. Přeji si vytvořit stránku podobné Stmívání.eu nebo OurStories.stmi­vani.eu, ale nedokážu na to přijít. Stáhla jsem si už několik balíčku (http://www.cmsma­desimple.org/), ale nevím, jak z toho udělat web, který chci. (S Endorou, Estrenky, Blog.cz zacházet umím, ale už chci jít dál.)

Nenajdete se zde někdo, kdo by mi dokázal poradit, nebo odkázal někam, kde je to vysvětleno? Předem moc děkuji.

Odpovědi
anonym

Stáhnout, přesunout pomocí FTP, a instalace probíhá většinout pomocí setup.php