milan707

Prosím poradí někdo, kde najdu Kaufland nebo jiný obchod v Polsku blízko hranic cestou z Karlových Varů?

Děkuji.

Nejlepší odpověď
dudu

Nalézt cestou ze západních Čech prodejnu Kauflandu kdesi v Polsku je fakt náročný záměr, zejména pokud máš namířeno např. do Budějovic. Hrozí, že se ti vidina výhodného nákupu notně prodraží.

Další odpovědi
dubraro

Hned na titulní stránce webu kaufland.pl je políčko, kam zadáš název města a on ti odpoví, kde je nejbližší prodejna.
Z Karlových Varů to bude ale určitě blíže do Kauflandu v Německu.

Kura

Když jsi zvládnul napsat sem takový stupidní dotaz, jistě zvládneš vyhledat supermarket v Polsku nebo blízko hranic cestou do KV.

milan707

nemusí to být přímo kaufland chceme tam jed na vílet a při tom se podívat do nějakého obchodu ale vůbec nevím kam

Arne1

Je dobré napsat kam vlastně na výlet chcete. Karlovy Vary jsou u hranic s Německem. Nejbližší hranice s Polskem je u Liberce, to je přes 200km přes několik velkých měst.

milan707

do Německa jezdíme často, proto teď chceme zkusit Polsko ale nevíme kam aby zase ta cesta nebyla na celý den

dubraro

Ta cesta bude v každém případě na celý den. Nejbližší město, hodné toho jména, je Jelenia Góra a cesta tam je dlouhá okolo 300km a bude trvat asi 4 hodiny. Kromě jiných památek tam mají i Kaufland 🙂

dubraro

A ještě něco. Kdyby jste se rozhodli tam jet, tak bych místo Kauflandu, kde je téměř to samé jako u nás, doporučil navštívit nějaké tržiště (targowisko) kde se prodávají potraviny a zemědělské výpěstky. V tom jsou Poláci dobří (to myslím vážně).

dubraro

A jestli jste milovníci záhad, můžete zkusit nedaleké Ludwikowice Klodzkie, kde dosud stojí objekty, kde hitlerovci vyvíjeli tajné zbraně. http://muzeum­molke.pl/