jawi2009

Prosím poradi nekdo jak propojit kabel USB z mobl. na pc,1 konec usb-barvi4 dratku-bilá,oranžová,ze­lena,modrá. usb z mob

Nejlepší odpověď
isteron

Predávajú v odborných predajniach prepojovací kábel , 1 konektor je normálny USB, 2. je tzv. miniUSB. Záleží na tom, aký konektor má ten mobil. Ja som kúpil hotový kábel PC – mobil Sony Ericsson v Nay elektrodome. Podobný je aj na fotoaparát, napr. Panasonic.

Další odpovědi
Dochy

Viz. Isteron

Pokud za každou cenu chcete, nebo musíte bastlit, musíte si zjistit zapojení konektoru vašeho konkrétního typu telefonu a podle toho připojit. Barvičky nepomůžou, pro tohle pravděpodobně nejsou standardizovaný.