Staraľová

Prosím poradí mi někdo? je možná reklamace zubu když na nem zustal kousiček kazu?

je možná reklamace zubu ak mi zubařka nechala kousiček kazu na zubu. Když jo budu platit za opravu nebo ne pro to,že momentálně si hradím plnu sadzbu kůli tomu,že mi preventívni prohlídku neuznali jedna se o SLOVENSKO.
Ďekují

Nejlepší odpověď
zzzzz

Reklamovat můžeš vše, i zub, ale je docela podstatné kdy k tomu lékařskému zákroku došlo, pokud všera, a je tam jasně viditelný kaz, tak prokážeš, že zubař svou práci odvedl špatně, pokud před ár měsící, tak to neprokážeš, to se ti kaz mohl znovu vytvořit.

Pokud by zubař odmítl tvou reklamaci, můžeš se obrátit na komoru se stížností a také si nechat vyhotovit znalecký posudek.

Pokud je reklamace uznána, tak se za opravu neplatí.