Arev arev

Prosím poradí mi někdo, co mám dělat, když mi byl smazán účet na YouTube?

Odpovědi
anonym

Jaký byl uveden důvod ?
Kdo smazání inicioval ?

Youtube obvykle přistupuje k takovému krajnímu řešení jen pokud uživatel opakovaně porušuje pravidla se kterými při registraci souhlasi. Pokud možnost dalšího v emailu kterým tě o tomto kroku informují neuvádí, pak jsou zřejmě prohřešky takové že by se bez tebe rádi obešli i do budoucna.

Pokud přesto na návratu trváš, zřejmě ti nezbude než se tam vkrást oknem, a zřídit si nový účet.

Protože ale neuvádíš v dotazu dostatek informací nelze smysluplně radit, jen hádat …

Marpo

napsal bych na youtube…

ivzez

Seznámit se s autorskými právy a podmínkami užívání
YouTube, zamyslet se nad tím, co jste porušil a jestli jste
schopen neporušovat ani jedno ze zmíněného, pokusit
se s provozovatelem YouTube nějak dohodnout.

Případně si můžete založit nový účet,
ale i pro ten platí vše uvedené výše.
(Pravidla i zákony je nutné dodržovat.)

aliendrone

Možností je mnoho, namátkou :

  1. Ožrat se a žalostně vyřvávat, že za všechno můžou bolševici! (ocení kolega Kepler ;) :D :D)
  2. Založit nový účet.

Hlada

Doporučuju geocaching.