Monča.R.E.T.

prosím porad te mi kde stáhnout s českými tytulkami jigoku shoujo?hledala jsem a našla jsem jen samí vyry;(

Odpovědi
RyuzakiKate

Stáhni si přes torrenty nebo na uloz.to zkus najít jednotlivé díly, ale aby byly samozřejmě v originále (japonštině) a titulky už je jednoduché najít… třeba na anime.akihabara.cz, tam je vážně všechno :)

anonym

Třeba tady : http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Spi­sovn%C3%A1_%C4%­8De%C5%A1tina

Funna

vzhledem k tomu, kolik máš hrubek v tom tvém krátkém textu, čti ty titulky pořádně, třeba se něčemu přiučíš!