petulina1

Prosim pomozte mi pokud mate podobne zkusenosti nebo znate nekoho kdo tim prosel!!!!!!!

Muj pritel se kterym jsem 5 mesicu prave zjistil ze jeho byvala je v 6 mesici tehotenstvi.Oba jsme z toho v soku a vubec nevime co delat.V prvni chvili jsme premysleli o rozchodu ale pak jsme zjistili ze to zkusime nejak zdolat..Dalsi roblem je ten ze my oba jsme se potkali na Floride v USA a jeho byvala je v Utahu od kud i on pochazi coz neni zrovna za rohem.Nevim co delat muze mi nekdo poradit?dekuji

Nejlepší odpověď
anonym

AŤ už důvodem k rozchodu s bývalou partnerkou byly jakékoliv, měl by si přítel nechat ověřit, zda je skutečným otcem dítěte. Ono totiž jako na potvoru otěhotnět
v posledních dnech zkomírajícího vztahu je docela podezřelé. ..
Také je podezřelé, že svůj stav příítelkyně tajila a postavila domnělého otce dítěte před hotovou věc, kdy už nemůže mít na celou záležitost žádný vliv. To ze strany matky dítěte není právě důvěryhodné jednání.
Jestli se Tvůj přítel rozhodl změnit svůj život, po rozchodu s přítelkyní opustit i Utah
a začít někde jinde, např. na Floridě (a potkat tam Tebe) tak je to zřejmě něco, co si přál a vyšlo mu to.
Bude prostě takovým „tatínkem“ na dálku, to dnes není nic neobvyklého.
Matka dítěte jistě dlouho sama nezůstane a časem jistě všichni najdete nějaké další řešení.

Další odpovědi
anonym

Přítel je buď neuvěřitelně rychlý ve střídání partnerek (předchozí přítelkyně je v 6. měsíci a vy jste spolu už pět měsíců). Stěží si dokážu představit takové rychlé přeskakování z postele do postele.
Navíc mne zaráží i tvé prohlášení, že jste se nejdříve chtěli rozejít. A to se měl
(má) přítel snahu k těhotné bývalce vrátit? Tak za co potom stojí vztah mezi vámi dvěma?
petulino1, nejdříve si udělejte jasno v tom, co k sobě skutečně cítíte a zvažte, zda dítě mezi vámi nebude v budoucnu překážkou. Je to závazek na celý život.
Potom se snažte zjistit, jestli s tím otcovství je vše v pořádku. Stát by se to sice mohlo, ale to načasování je opravdu hodně podivné. Tady bych dala na rady ontoly.
No a v případě, že se otcovství prokáže a přítel bude chtít být s tebou, tak bych nejspíš trvala na společném setkání všech vás tří, abyste si domluvili další pravidla. Samozřejmě, pokud má bývalka nějakého přítele, s nímž plánuje společnou budoucnost, měl by být přítomen i on. Není pravda, že se tento problém netýká dalších osob než je budoucí rodičovský pár, naopak, Ty už do problémů tohoto rodičovství vtažena jsi.
Začněte to řešit od prokázání otcovství a ono to nakonec neřešitelný problém nebude. Takhle se s neplánovaným rodičovstvím potýká spousta dvojic.
Držím palce.

Krakis

Být tvým přítelem,tak si ušetřím na test DNA-těch pár tisíc za to stojí,než platit a trápit se celý život.I kdybych svou přítelkyni miloval a věřil jí sebevíc,vždy platí-důvěřuj,ale prověřuj.A pokud je rozumná,tak se ani nebude zdráhat a když,tak už je to podezřelí…

bolak

Poradit s čím, to dítě požírá otcovy přítelkyně nebo má nějakou jinou vadu na kráse nebo jak? Nějak nerozumím tomu v čem je problém, cítíte k sobě snad něco jiného než včera? On ti nic neproved, ty jemu taky ne, jediné co se změnilo je vaše informovanost.

Zlatomuska

Tak já bych řešila: 1. jestli je ten vztah bývalý skutečně ukončený. 2. Zda mu náboženské či jiné rodinné důvody dávají vůbec na výběr. 3. a za třetí, pokud na tyto otázky je kladná odpověď, pak bych to zase až tak neřešila, bude muset platit alimenty a hotovo. Ty to budeš hůř snášet, pokud bude chtít malého/malou vídat. Bude za nimi jezdit. Ale to se chce obrnit trpělivostí. Spousta lidí dnes má dítě z prvního vztahu. Dnes už to problém není. Ale samozřejmě nevím jak v Utahu. To chce pozjištovat zdejší tradice a postoje.
Doplňuji:
A ty se s tím musíš smířit a je to jen o důvěře a vztahu, jaký máte s partnerem. Pokud se miluljete a budeš stát při něm, jen to váš vztah posílí.

Jádrohlod

Jednoznačně zaděláno na malér , jeden již je a další zákonitě přijde/ou. Já bych řešil situaci rozchodem , ale su chlap ,tak nevím. Ale co znám , jsou z toho pak sólokapři např. pro tv Noha a pod. Raději problém teď než celá nůše problémů po čase.
Doplňuji:
Viz další příspěvek " Rozvod s cizincem " . O tom to je.