kacas

Prosím pomozte mi najít nějakou básničku pro sedmou třídu básničku na recitační soutěž sem holka děkuji předem

sedmačka hledá básničku na recitační soutěž

Nejlepší odpověď
brillant

Používej vyhledávání, již to tu bylo.
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=recita%C4%8Dn%C3­%AD%20sout%C4%9B%C5%B­E%20

Další odpovědi
huxa

Ztráty

Jsem unaven naší společností,
kde čest už není dlouho ctností.

Láska je vyměněna nenávistí.
Přání úspěchu bližním, závistí.

Nadáváme, že nás opustilo štěstí.
Místo přemýšlení, vrážíme lidem pěstí.

Zapomínáme na to, co je radost
Mnoha lidí máme opravdu dost.

V našem světě je velmi málo úsměvu,
člověk dává přednost svému hněvu.

Mezi lidmi už neexistuje bratrství.
Všichni se bojí, ztratilo se hrdinství…

Autor: Jan Zelí Zelený

jestliže jste ji měli složit sami (v sedmé třídě pochybuji), nepoužívej ji, jestliže jste si ji měli vyhledat, uveď autora, jednak z úcty k němu, jednak protože to lépe vyzní, ale to ste se už určitě učili…

dudu

Proč prosím nereagují na prosbu této nešťastnice nositelé svých pravd na těchto stránkách:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-k-tazajicim-chovate-jak-ke-kusu-hadru