aakimov

Neznáte název písničky z filmu Eichmann, která začíná zhruba po uplynutí prvních čtyř minut filmu?

Ahoj, už hodně dlouho hledám písničku z filmu Eichmann kolem 4:04 minuty, myslím, že se tam zpívá hebrejsky, vyhledávače hudby nic nenašly, ani Shazam.
Prosím pomozte…

Původní neotázka
Prosím pomozte mi najít název písničky

Nejlepší odpověď
dubraro

Zadání hesla „Eichmann soundtrack“ do Google napovídá, že by to mohla být skladba Alma Partida.

Další odpovědi
bolak

Stáhni si „bandicam“, nahraj tu část na video, pak ji uploaduj na uložto a pak pošli odkaz. Pak ti možná někdo pomůže…