numen

Prosim pomozte mi kde na uloz.to stáhnu GTA 4

mnohokrát děkuji

Nejlepší odpověď
perry001

nevím zda za to můžeš, ale spíše než násilný hry doporučím stáhnout učebnici češtiny, protože tohle je mazec…

Další odpovědi
MacChill

Kup si to radši v obchodě :)

???

Ulož.to ti na sťahovanie hier moc neodporúčam, radšej si nájdi nejaké dobré War-Fórum a tam budeš mať lepšie linky. A okrem toho, ak sťahuješ hru, tak to nie je len že stiahneš, nainštaluješ a máš. Potrebuješ na to i nejaký ten program a k tomu si ju musíš ešte aj cracknúť, takže radšej si ju pekne kúp a máš, bez problémov.

Michal Kole

a používání softwaru bez zakoupené licence je trestné. výjimky jsou shareware, freeware, GPL,…