Rosie5

Zjistila jsem ale, že nemám ráda silné zvuky. Myslíte, že to je zbytečné s tím jít za psycholožkou (školní)?

Dobrý večer, poslední dobou na sobě hledám nějaká pozitiva, negativa atd. (Nevím proč). Zjistila jsem ale, že nemám ráda silné zvuky. Třeba když někdo bouchne do stolu nebo něco spadne…úplně ztuhnu a skoro jakoby se mi zastavilo srdce a nemohla bych dýchat. Myslíte, že to je zbytečné s tím jít za psycholožkou (školní)?

Odpovědi
quentos

Není.
A přečtěte si Kodex uživatele, fakt to nebolí. Měla jste tak učinit již při registraci. Takováto „otázka“ by mohla být klidně smazána.

ivzez

Ano, je zbatečné chodit za školní psycholožkou.
Měla bys vyhledat psychologa klinického.

Romeo

ano zbytečné je to je. s největší pravděpodobností se jedná o dysfunkci některého z vnitřních orgánů a to se pak projevuje na drobnostech jako je „nadměrný“ hluk, ostré světlo, věci srovnané do komínku. v tomto případě stačí bylinkový čaj. a vše bude poměrně rychle ok :)