škubánek

Prosím pomozte co mám dělat, když mám potíže s krční páteří a nemohu dělat kotoule, stojky a hvězdy? předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Jahoda

Předpokládám, že chodíš do školy (jako žákyně). Řekni rodičům, aby Ti napsali omluvenku. Ještě lepší je potvrzení od lékaře. V tomto stavu opravdu nemůžeš nijak cvičit a myslím, že učitel Tě ani v takovém stádiu cvičit nenechá. I tak si ale zařiď s pomocí rodičů či lékaře omluvenku, že po dobu Tvého špatného zdravotního stavu cvičit nemůžeš.

P.S.: Samozřejmě myslím ty cviky, při kterých by jsi „pracovala“ s krční páteří. Ty opravdu cvičit nemůžeš. S nohami a rukami cvičit můžeš. I tak si ale dávej pozor. 😉

Další odpovědi
Miroslavst

Tak je nedělej. Dělej něco jiného, především cviky, které pomůžou.

elektrikář

Nejlepší je zajít za lékařem, jednak ti nejlépe poradí co můžeš a nemůžeš dá ti jistě nějaký leták s cviky na posílení a případně ti napíše omluvenku na tělocvik.Hlavně se neboj ještě jsem nepoznal doktora který kouše.