iviiik

Líbí se mi kluk před kterým se hrozně stydím a jeho kamarádi mě nadávají, co s tím aby mě začal mít rád a oni taky?

jsem tlustčí něž ostatní nejsem šprt chodím do 6.A a půjdu do 7.A a líbí se mi kluk před kterým se hrozně stydím a jeho kamarádi mě nadávají a on mě nezná ale já jeho moc dobře co stím aby mě začal mít rád a oni taky??

jsem z toho zoufalá!
poraďte
děkuji
Doplňuji:
a ten kluk chdí do 8.A a půjde do 9.A a ani nevím kam půjde na střední

Odpovědi
huxa

Třeba tím, že budeš více charakternější, tím budeš více lidí přitahovat. Místo toho, aby ses zde ptala cizích lidí by ses měla zeptat jej osobně.

Elen5105

Počkej alespoň na střední školu. V tomto věku to vidíš moc jednoduše a trochu jinýma očima, než starší lidé. Já tomu říkám „dětská láska“. Také časem pochopíš, že na tom, jak vypadáš nezáleží a ten, který tě bude mít ráda nebude řešit, jestli jsi tlustší nebo štíhlejší. Ani na věku nezáleží a partneři jsou od sebe věkově vzdáleni klidně i 5 a více let, ale co se týká mladších lidí, tam se to trochu řeší. Takže jen s těží uvidíš kluka, který vychází devátou třídu a třídu, která vychází šestou třídu. Navíc on bude mít možná trochu jiné zájmy, než ty. A hlavně nikdy nechoď s někým jen pro to, aby jsi prostě s někým chodila. To je na nic. Raději počkej až na SŠ, to už budeš starší a věci uvidíš trochu jinak.

Roman71

Iviiiku.. než se pustíš do balení kluka ve škole, uvědom si, že se oba za školní léta dost změníte. Běžně dochází k tomu, že tyto školní vztahy dlouho nevydrží a nechat se do něčeho natlačit taky není dobré. Způsobíš si tím jen citovou bolest.
Být tebou, na vážnější vztah bych si počkal až dokončíš školu, najdeš si práci a začneš vydělávat nějaké ty korunky ;) nespěchej nikam, o nic nepřijdeš :)

anonym

To má teda suprový kamarády, to je asi stejnej, jako jeho kamarádi, takže pryč od nich.