Katka phakov

Pomůžete? Chci upravit nahrávku, třeba zremixovat. Nemá někdo na to program, který je možné uložit do MP3?

Nemá někdo na to program? Ale abych si to mohla pak uložit? Jde to uložit do MP3?

Prosím pomohl by mi někdo? Chci upravit nahrávku třeba zremixovat nebo tak, jestli by byl někdo ochotný.

Nejlepší odpověď
led

Doporučujem vám jednoduchý program Audacity
Audacity
je to slobodný open source, multiplatformový program na úpravu digitálneho zvuku. Zdrojový kód Audacity je uvoľnený pod GNU General Public License a je dostupný na platformách Microsoft windows, Linux, Mac OS X, BSD.
má aj verziu cz
môžte si ho buď nainštalovať, alebo prípadne stiahnúť kľúčovú verziu (na USB kľúč, SD kartu)

spracováva wav, mp3 a iné

nevkladám konkrétnu adresu, pretože si môžte vybrať podľa operačného systému a dôvery v zdroj

Další odpovědi
anonym

Stáhni si program LMMS
(zdarma pro Windows, Mac i Linux na této stránce: http://lmms.io/ )

ten je pro popsaný účel přímo navržen. Viz krátká youtube ukázka zde https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Wrm1h8bztsI

Ono je to trochu podobné jako ve světě grafiky, kde máte obecné rastrové editory a specifičtější vektorové editory, které grafická data udržují datovou reprezentací blíže jejich podstatě a umožňují následnou snazší editaci. U hudby to není o moc jiné, na takovou tu hrubou a obecnou editaci akustické vlny se specializují programy jako Audacity, zatímco na pokročilejší editační techniky které usnadňují konkrétně hudební tvorbu jsou tu nástroje tzv trackery, které spíš než jen s výslednou vlnou (která je pro ně spíš elementárním stavebním článkem) pracují s notovými zápisy, které jsou vrstveny podobně jako akustické vlny v Audacity – umožňuje to mnohem jednodušší úpravy, transpozice, změny tempa či třeba úplnou změnu hudebního nástroje s ponecháním hraného partu. Tolik zjednodušující popis a teď jdeme na video návody, kde se dozvíme jak to přesně používat: https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=lmms+tuto­rial nebude to možná tak jednoduché jako audacity ale stojí to za to.

aliendrone

led>>> Audacity je sice výborný program na zpracování zvuku, ale na remix o obecně pro účely hudební tvorby to rozhodně není. To je jako přitloukat hřebík šroubovákem. Ne že by to nešlo, ale… ;) :)

led

Remix je alternatívna, odlišná verzia originálnej skladby. Zvukovou mixážou hlavnej nahrávky sa mení tempo (zrýchľovanie, spomaľovanie, kolísanie, dynamika), pridávajú, uberajú sa zvukové stopy, prípadne sa mení vyváženie basov a výšok, dĺžka skladieb a iné vlastnosti novej, remixovanej verzie. V niektorých remixoch je zmenený aranžmán nahrávky, v niektorých je kladený dôraz na zvýraznenie spevákovho hlasu.
toto audacity dokáže. Niekedy je problém zmeniť aranžmá nástrojov, ale to v prípade, že nemáte nástroje a speváka na samostatných stopách je problém aj u tých „lepších“ platených edítorov.

aliendrone

led>>> Afrodíto přespanilá, vím co je to remix. A Audacity DOBŘE znám. ;)
Tudíž mi PLS poraďte, jak jen s pomocí Audacity přihodíte do skladby pár akordů kytary, které Vás právě napadly, muehehe. Och, Vy mne BUDETE MILOVAT Vy hebučké mačiatko (pokud ještě ne)!!! ;) :D :D

led

Vložíte ďalšiu stopu. vy mnohostopý pridávač.
Jednoducho si nahráte svoje škrípavé akordy a náhrávku vložíte do ďalšej stopy k pôvodnej a upravíte tak, aby zneli podľa vášho pocitu.

led

čo myslíte, ako mnohí hudobníci kradnú z cudzích muzík… vložia ukradnuté medzi svoje.

aliendrone

led>>> Borůvko medusladší, to mám teda kliku, že mne nenapadl zrovna akord z varhan! ;) :D :D

Víte že existují programy, které jen pomocí klávesnice umí hrát jako jakýkoliv hudební nástroj (pokud se to umí)? Není pořeba žádný A/D převodník, mikrofony/snímače, kabely…, natož ten hudební nástroj. Právě tyto programy jsou zhusta využívány v hudební tvorbě.

Pravda, hudebníci je obvykle kombinují s nějakým KLÁVESOVÝM nástrojem (alá syntík) připojeným k PC, což ovšem neznamená, že by na klávesách nezvládli sólo na saxofon. Ti kteří umí pochopitelně. ;) :)

Pořád čekám, kdy konečně uznáte, že JSEM NEJKRÁSNĚJŠÍ a pořád NIC!!! Jak je to možné?!? :D ;)