janicek021

Prosím pomocte mi :)

Ahoj, jsem kluk je mi 11 let chodím s jednou holkou nevíte jak jí řekněme okouzlit nebo tak něco aby měla prostě radost . Děkuji
Doplňuji:
PS: myslím si že panenka se jí moc líbit nebude.

Nejlepší odpověď
M.

Kup jí panenku:)
Doplňuji:
V tom případě lízátko.

Další odpovědi
Drap

Kup jí kytku, nebo třeba jen čokoládu.

Anuket

Zkus opravdu květinu. Je to univerzální dárek pro ženu v jakémkoli věku a vždy potěší, je to moc pěkné (byť, bohužel – muži často podceňované) gesto. 🙂

anonym

kytla je taková už ohraná si myslím, je to v případě, že člověk opravdu neví co koupit. Jestli ji znáš lépe, tak můžeš zvolit něco co má ráda, s tím budeš mít větší úspěch. Osobně jsem se setkal, že kytka může působit i negativně

tomy smyk

Nejspíš něakou kytku, nebo ji to řekni, zarecituj neakou basen. hodne stesti