darius

Prosím pomoct, je mi špatně!

Ahoj, vezmu to stručně, protože mi je fakt špatně. Od včera mám vlhký kašel, dnes večer se to zhoršilo (37,5°C) a palí mě uvnitř plic, je to velmi nepříjemné. Ještě nikdy jsem to neměl. Je nějaký lék, co mi pomůže? Díky moc! ☹

Nejlepší odpověď
hanulka11

Pěkně jdi do postele a vem si paralen a ráno pospěš k lékaři. Nepřecházej to.

Další odpovědi
Drap

Horký čaj a potit se

mosoj

Jdi do postele a zítra k lékaři.
Lékaři zde nemají atestaci.

Michal Kole

Lepší bude sehnat si 90 kč a jít na pohotovost

anonym

Atestaci samozřejmě nemám, ale měl jsem něco podobného a naštěstí to nebyl zápal plic, byla to bronchitida. Nejlepší je zalézt do postele a zítra k lékařce.

Zdroj: http://nemoci­.doktorka.cz/bron­chitida/

terry

Jít k doktorovi tě nenapadlo?