IvkaxD

Prosim pomoct já už nevim jak dál..

Rodičové o mě mluví ráno,večer a je to slyšet až do mího pokoje a to co řikaj to se nedá vydržet vždy když to poslouchám tak mi začnou tíct slzy vždy když to poslechnu zůstane mi to v hlavě a nezapomenu na to a kluvi tomu pak nemužu spát…každý den je horší a horší a delší a čim dal tim vic mě ničej jejichma kecama..... už sem i dělala naschvali aby o mě nemluvili jenže těma naschvalama mě ještě víc o mě kecali nevim co mám dělat nemám k nim duvěru a bojim se jich už jsou divný koupej mi všechno to jo ale tohle mě už vážně štve.......co mám dělat?:..:(
Chtěla jsem skončit ze životem podřezala jsem se ale přežila jsem to vždy se mi smrt výhýbá .......

Nejlepší odpověď
badisko

holt budes to muset par roku vydrzet …a v 18ti trada .....podivej mas oba rodice a ti te serou …ale co maji rikat ti co zadny nemaji ?…drz se zasady ze vzdycky muze byt hur …tvuj problem to nevyresi ale budes relativne spokojenejsi......a lecos budes prehlizet …

Další odpovědi
terry

A proč to posloucháš, když ti vadí, jak o tobě mluví? Čti si, uč se, .....
Živí tě? Šatí tě? Máš kde bydlet, spát, v teple, …
Ty si myslíš, že někde to je ideální? Všude něco někomu vadí.
Je to o toleranci, pochopení, lásce, …

Damiana

Nepíšeš ale co o tobě říkají. Že jsou s tebou problémy? Že tě nemají rádi? Že tě chtějí uvázat v lese u stromu? To asi těžko… Sama víš nejlíp, v čem rodičům tak asi můžeš jít na nervy, zvlášť pokud toho sami mají na starosti hodně. To, že – jak píšeš – ti všechno koupí – to je taky něco stojí, prašule si nejspíš netisknou. A vidíš – zdají se ti proto dokonce divní. Jestli máš pocit, že si tě málo všímají, nevyřešíš to ani sebepoškozováním (po té demonstračce jsi měla být někde hospitalizována, pokud tedy nepřeháníš), ani tím, že se budeš zavírat sama v pokoji. Proč nejsi s nimi, proč si nepovídáte?
Zkus zavolat sem:
http://www.lin­kabezpeci.cz/web­magazine/home­.asp?idk=393
Je to zdarma a určitě na něco společně přijdete.

BANAN93

Musíš se vžít také do problémů tvých rodičů a né do svých – doba je zlá shánění peněz je pro ně jistě stresem, jejich vzájemný vztah také může být horší a k tomu ještě ty se svým chováním a sebevražednými sklony ??????? Snaž se jim pomáhat a uvidíš že tvoji snahu ocení a jejich i tvůj stav se zlepší

pusinka50

Pomáháš s něčím doma, pomáháš mamce při úklidu, dojdeš nakoupit když je třeba, zeptáš se někdy na jejich problémy v práci a jestli ty peníze, co ti dávají, jim nedělají moc velkou díru do rozpočtu? Jestli rodiče mezi sebou řeší tebe, pak je chyba nejen v nich, ale i v tobě. Možná špatná tvá výchova od začátku a teď se jim to vrací jak bumerang, dopřávali ti hmotný dostatek, ale zapomněli na projevování citů a lásky a důslednou tvou výchovu. To neznamená, že tě nemají rádi, jen možná tu tvou východu pojali špatně. Navrhni společně strávený večer a vyříkání si, co jim na tobě vadí a co tobě vadí na nich. V klidu, bez emocí, se vyslechněte navzájem, jiná cesta není, pakliže nechcete být všichni nešťastní, až tebe to vyžene z domova. Při demonstrativním sebepoškozování se dostaneš akorát tak do psychiatrické léčebny pod dozorem, jestli budeš sama sobě nebezpečná, mají rodiče právo tě tam nechat zavřít, pozor na to, to není řešení

RenčaR

Jdi obcas za mamkou,obejmi ji a rekni ji,ze ji mas moc rada a to same tatkovi.Vztekem ani placem nic nevyresis,jen se ti na chvili ulevi.Bud rada ze rodice mas-co by jini za to dali ☹