martinju

Prosim pomoc ohledně andulky.

Prosím poradtě když pustím andulku z klece ven si zalitat samozřejmě po bytě tak vždycky začne chodit po zemi a dlubat nebo jist jak kdy do smitek na zemi myslel jsem si že ma hlad tak jsem ho dal chvili do klece a sledoval jsem jestli zobe a nic prosim poradtě jo a to děla vždy i když mam třeba vysáté tak dlube do koberce prosim poradtě dekuji za odpoved.

Nejlepší odpověď
hanulka11

To je normální , nebude jen lítat. Naše chodila stále po zemi a molitanovým míčkem hrála fotbal, jak se s ním vyblbla a taky do všeho klovala. Všimni si i ptáci venku chodí po zemi a hledají „poklady“ . Není na tom nic závadného .Zkus jí dát na zem nějaký míček uvidíš jak se s ním zabaví nebo jí opři zrcadlo u klece bude okolo tancovat.
Přeji ti dobrou zábavu s andulkou.