mapex

Lze se zbavit toho, abych se při vyprávění zasekl na nějakém slově?

Když někomu něco vyprávim, tak se většinou seknu na nějakém slově (protože mam problém ho vyslovit) a pak nevim kde jsem ve vypravování skončil.

Odpovědi
Adula.57

Podle toho v jakém je to stádiu. Jestli to zasekávání není moc zlé, tak cvičit. Pokud je to horší, tak zkusit logopeda.

Filip N

Vždy u nějakého vyprávění mít u sebe papírek, kde budete mít napsané určité body, takže se neztratíte kde jste skončil.