Miroslavst

Prosím pomoc-hroznej problém. Jak přišít?

Lidi nebudete tomu věřit, ale upadl mi knoflík na košili-rukávu.
Jak ten knoflík přišít?
Sice vím jak se šije, ale když on je to pravý rukáv a já jsem pravák a levou šít neumím.

Nejlepší odpověď
fablen

Utrhni i ten druhý knoflík a rukávy ohrň

Další odpovědi
hanny 2

Miroslave sundej si tu košili a můžeš si ten knoflík přišít pravou rukou.To už zvládneš,ne?!

coco

Asi na toto téma napíšu diplomku…:))

Terryle

Nalep ho vteřinovým lepidlem, to je na všecko!

Nebo jestli je košile z umělýho vlákna, doporučuju košili i knoflík natavit a připéct dohromady.

greycell

stačí předpažit mírně ruku a maminka ti to přišije. Dětem do rukou jehly a sirky nepatří! Věk odhaduju podle fotky na 3 léta.

iceT

A umí šít Tvoje paní?Třeba by mohla problém byřešit ona:-)

quentos

navrhoval bych si před šitím tu košili sundat ;{)>

tom004

Taky stačí mírná úprava pomocí nůžek a knoflíkový problém je vyřešen navždy. :))

dědapetr

Jak se to dělalo na vojně drátkem.

FOG

Ja uz to vyresil davno.Pouzivam „suchy zip“.

venkovan

Sichrhajska to jistí

panenka

Jejda tak v tomto případě bych ti doporučila vysléct košili a pak si knoflík přišit 🙂

franku

Nic nešít a rukávy ohrnout.

picnimok

já to lepím sekundovým lepidle,,je to rychlejší,a fakt drží jak přišitej:-)

váš zdroj: na dobrou noc

Terryle-sry,jsem psal,a až potom četl

Zdroj: http://www.zvra­ceny.cz/video/38923-get-outta-my-way-2/

urota

Kup si novou košili na manžetové knoflíčky.