NeedHelp:(

prosím pomoc

Prosím vás mám jeden problém,Mám spoustu sešitůa vůbec nevím co do nich psát. Zkrátka nedám bez ostatních nebo bez pomoci žádnou ránu Prosím poradte mi co psát

Nejlepší odpověď
anonym

Tak si tam kresli.

Další odpovědi
iceT

To je problém hodný nazvat ho tragédií.To tahle poradna opravdu tak klesla,že se sem lidi budou chodit ptát na to jestli mají jít na malou nebo velkou?

To fak nepřijdeš sám na to jak využít nepopsaný sešit?

anonym

Nevím kolik ti je, ale já mám sešity na různé úkony.Jeden sešit mám v autě, kde si píšu veškerou údržbu, zajímá mě za kolik jezdím, také kolik tankuju a počítám počet litrů na 100 km, kdy nasazuji jaká kola (zimní a letní) a kolik jsem na nich najezdil km, no zkrátka všechno kolem auta.
Další sešit mám u počítače.Protože jsem starší, tak si musím psát různé programy jak se co dělá (píšu to krok za krokem kam kliknout).
Další sešit mám na vypálené CD, názvy písniček atd.
Vím, je to pracné, možná by bylo lepší si to zadávat do počítače, ale ještě v dobách, kdy jsem s počítačem ještě moc neuměl, tak jsem nechtěně o všechny data přišel.
Jeden sešit mám také na knížky, co jsem přečet, o čem kniha je a zajímavé myšlenky z nich.
Manželka má už tři velké sešity popsané receptama.
Zkrátka když se chce najde se množství využití.
Manželka má už dva velké sešity popsané receptama.

Irisa

Tak dala by se lépe specifikovat… ta otázka… :D
co takhle poslouchat to, vybírat si, co z toho je důležité a zapsat si to? nebo proč si to rovnou nepsat všechno?

marci1

Zkus si psát deník, každý den si zapiš, co jsi prožil, co Tě zaujalo ap. Můžeš si také zapisovat třeba citáty, vtipy, prostě cokoliv, co Tě zajímá.

Krakis

Tak si to piš do těch sešitů a ne sem....... 🙂

NeedHelp:(

To se mi zdá tak zbytečné :/ Ale mám spoustu pokreslených sešitů