Avatar uživatele
anezka12

Prosím odpověste co nejrychleji

Ahoj musím se vás zeptat je mi 15 let a už teď chci mít dítě ale nevím jestli by ho mohla vychovávat s mojí matkouu. prosím poraďte jestli je porod nebezbečný v 15 letech a tak děkuji za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4200 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Odpoveď byla označena jako užitečná

Na mazlení si pořiď štěně.
Doplňuji:
Byla to dost rychlá odpověď?

Upravil/a: anonym

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anezka12 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Teď mi promiň mou upřimnost.Nemáš rozum , ještě ani neumíš pořádně psát a chceš mít dítě .Porod je nebezpečný v každém věku . Ale v 15 lech nejsi ještě vyzrálá jak fyzicky tak psychicky.
Doplňuji:
oprava letech

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
radce

Odpoveď byla označena jako užitečná

Zatím si kup Tamagochi, když Ti nechcípne, tak zkus morče a pak psa. Pokud se o vše dokážeš postarat, začni teprve uvažovat o vlastním potomkovi.
A nedelej si z nás srandu !!!

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

je ti 12 nebo 15? Děti by neměli mít děti. http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chci-si-zahrat-v-jednoum-filmu-a-je-mi-12-let-ale-nevim-jak-prosim-poradte-mi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

být tebou počkám alespoň, než si doděláš školu… Jak bys ho zvládla uživit? Přídavky? Z těch bys nedokázala nakrmit ani sebe, nemluvě o oblečení, …

Nebezpečné to trochu je, ale v blízké minulosti (zhruba do 19. století) a dokonce v přítomnosti v Japonsku je zvykem mít dítě již ve 13–15 letech, nicméně, tam měli dostatečné podmínky pro život, v dnešní době ti pěstování obilí, zeleniny a krav nezajistí obživu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

A živit ho bude kdo?
A vychovávat? Kdo?
Ptala ses na to své matky?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Souhlasím s Česílkem… Tak co kolik ti opravdu je let????

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anezka12

Promiňte všem s vám omlovám je mi 12 let ale má sestřenka má 15 let a ona se mně zeptala jestli tady se může na něco zeptat z mého učtu. Rozhodně jak jsem si to přečetla okamžitě jsem to řekla její rodině ta holka opravdu némá rozum měla by si první udělat školu a až třeba ve 25 letech. Omlovám se za mou se za mou sestřenici.

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anezka12

Promiňte všem s vám omlovám je mi 12 let ale má sestřenka má 15 let a ona se mně zeptala jestli tady se může na něco zeptat z mého učtu. Rozhodně jak jsem si to přečetla okamžitě jsem to řekla její rodině ta holka opravdu némá rozum měla by si první udělat školu a až třeba ve 25 letech. Omlovám se za mou se za mou sestřenici.

před 4197 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví