misicka2310

Prosím odepište mi

Ahojky před hodinou sem byla na křivce u ginekologa vše o.k. jsem v 40 tydnu těh. ale ted jsem byla na záchodě a mám hnědý výtok co to znamená děkuji mám strach abych nějak neublížila miminku termín jsem měla 5.2.2010 a další mám ted 11,2,2010 tak nevím jestli je to začátek porodu nebo tak děkuji za odpověd
Doplňuji:
Nikdo se tě neptal jaké i se tam píše :) příště prosímtě neodepisuj

Nejlepší odpověď
anetadela1

Ahojky, neboj, jestli jsi teď byla u doktora a ten potvrdil, že je vše v pořádku, tak se neboj. S výtokem zkušenosti nemám. Ale pokud začne porod, tak to poznáš. Příroda to zařídila dobře 🙂

Další odpovědi
Nuk nuk

Ani já nevím, co by mohl hnědý výtok znamenat, ale podle mne to nebude nic tragického. Může jít o příměs krve – špinění, ke ketrému může v takto pokročilé fázi těhotenství docházet. Může jít i o pomalejší vylučování „zátky“.
Pokud cítíte pohyby a na monitoru (křivce) bylo vše v pořádku, myslím, že vše je v pořádku.

johny.bello

Ahoj, já jsem měla hnědý výtok na konci těhotenství po vyšetření u gynekologa. Je možné že už to bude opravdu brzy. Myslím že se ti do pátku miminko narodí. 🙂 Pokud ne tak bych si zažádala o hamiltonův hmat a ten si myslím ti určitě pomůže k porodu. Hodně štěstí.

boleslavcan

awojki