vlastina

Prosím o vaše zkušenosti s nákupem a dovozem nábytku z AUKRO.

Děkuji

Nejlepší odpověď
hanulka11

Já mám jen dobré zkušenosti , vždy mi přivezla zboží PPL.

Další odpovědi
VampGirl

Souhlasím s hanulka11. Taky mám jen dobré zkušenosti. Většinou není problém se dohodnout a na zboží se přijet osobně podívat. Takto jsme si domů kupovali stůl. Zajeli jsme se na něj podívat a po vyhrané aukci jsme si ho i sami odvezli.

Michal Kole

Na aukru bych raději nenakupoval. To je něco jako elektronický bazén. Problematické jsou záruky, reklamace, často platby předem.