prosím o správný výraz -asociální-

Nejlepší odpověď
anonym

závažnější odchylky chování od sociálních, etických a pedagogických norem, které však ještě nemají ráz trestné činnosti

Další odpovědi
arygnoc

asociální – konající proti zájmům společnosti, viz http://heureka­.tym.sk/vys.php?vol­ba=1&dotaz=aso­cialn&book=a

Zdroj: heureka.tym.sk/vys­.php?volba=1&do­taz=asocialn&bo­ok=a

tom004

= nemravné,ale nevím,jestli je to ten najsprávnější vý­raz.

Kric.ouwner

Nejednoduší asi nenormální nebo odlišný od společnosti protiklad normální , prostě člověk který se něják odlišuje od společnosti. To je moje definice .:)))