Květinka*

Prosím o seznam středních obchodek na Vysočině!!!

(viz.otázka)co nejdříve
+každý za spravnou odpoved palec nahoru!!!můžou být i2to lehce zařídím!

Nejlepší odpověď
quentos

SOŠ a SOU obchodní Brno, Janská 22
Obchodní Akademie Eldo O.p.s.Střední 59, 602 00 Brno-Ponava
Soukromá SCOLA COMENIANA-Obchodní akademie, spol. s r.o. (x na soukromých se ale platívá vysoké školné)
Obchodní akademie při SOŠ Emila Holuba, Dukelská 65, Brno
Obchodní akademie a vyšší odborná škola obchodní, Pionýrská 23, Brno

… to by bylo jen Brno, pro ostatní Vysočinu viz zdroj, je toho tam hromada.

Zdroj: Google a viz níže

Zdroj: www.mapy.cz

Další odpovědi
Peťa=D

tak jí někdo poradte ja to bohužel nevím=(

princess

SČMSD Žďár nad Sázavou

Zdroj: www.obchodsko­lazr.cz

chucky

Mrkni na www.oahshb.cz, www.oa-ji.cz, www.oa-pe.cz, www.oachot.cz Snad si z toho vyberes:)