Prosím o radu znalce HTML.

Chtěl bych na stránkách vložit „komentáře“ ke každému příspěvku či fotografie.Ty komentáře,které jsem vložil jsou jen na jedné stránce.

Nejlepší odpověď
arygnoc

na to html nestaci.
pouzit php, funkci include.

viz diskusi na jakpsatweb.cz

Další odpovědi
Michal Kole

Pro správu komentářů na webové stránce je spíš potřeba již nějaký redakční system.

To je program psaný v PHP kódu a využívá to databáze, např. MySQL, SQL Lite, MS SQL, …

Lostindream

Obávám se, že pouhé HTML stačit nebude. Je potřeba nějaký skriptovací jazyk, např. PHP. Alespoň základy. Pak pro ukládání informací (komentáře, jména, …) využít nějaké úložiště (databáze, soubory).

Pokud budete mít alespoň nějaké potuchy o tom, co PHP je a jak se používá, můžete využít internet, jako zdroj již hotových skriptů pro Vaše stránky.

Docela se mi líbil, trochu starší, ale funkční, web plný jednoduchých skriptů. Tam najdete i Vaše zmiňované komentáře: http://www.php­.jonweb.cz/skrip­ty/komentare/

Stačí stáhnout a zakomponovat do stránek. Snad se povede. Budu držet palce. 🙂

Zdroj: http://www.php­.jonweb.cz/