Prosim o radu…vytahla jsem ze sklepa stojici muškaty(ty babičkovske)loni byly moc hezke tak jsem si je uschovala.

Poprve jsem přes zimu uchovala muškaty,ted maji 20cm slabe vyhony a ja prosim o radu co mam ted udelat,zda vyhony nechat a samy zesili nebo se maji zaštipnout a vyrostou nove a pevnějši?Děkuji za radu.

Nejlepší odpověď
hanulka11

Zřejmě neměly dostatek světla, proto jsou slabé, zkraťte je , ale nedávejte je to příliš teplé místnosti, pomalu začněte zalévat a oni by měly zesílit a obrůst.