annas

Prosím o radu. Už druhý den mi Google Chrome píše:

V aplikaci Google Chrome došlo k problému a je třeba ji zavřít. Omlouváme se za vzniklé potíže.

Co mám udělat? Děkuji.
Doplňuji:
Michale Kole, pro mě moc odborné. Nejde to jednodušeji?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Zkusil bych ji odinstalovat, ručně vymazat zbytky po ní (konfiguraci, cache) ve složce Data aplikací, pak vyčistil registry a znova nainstaloval

Další odpovědi
Děda Louda

Zavřít aplikaci, jak tě nabádá strýček G.

anonym

Michal poradil naprosto spravne, ale pokud to chcete jednoduseji, zkuste proste stahnout instalacni program nejnovejsi verze a nainstalovat chrome znovu – http://www.go­ogle.com/chro­me – muzete k tomu ucelu pouzit i Google Updater pokud ho ve start nabidce mate … neni to sice ani zdaleka tak tak dukladne, ale mohlo by to pomoct

Ella

Taky se mi to stalo – odnistalvoat a znovu naistalvoat prohlížeč opravdu pomůže

RomanP

Nejlepší rada je ten krám od Googlu odinstalovat a nainstalovat Firefox či Operu

Kerberus

Dědo Louco, omylem jsem vám dala bod.Vaše rada je opravdu velmi užitečná!!! Číst snad umím…