Bedy

Myslím si, že na takové nenáročné použití je to víc než dobrá volba. I výdrž baterie velmi slušná. Nemám co vytknout v tomto případě.
Doplňuji:
huxo, na takové použití je lepší procesor zbytečný. To AMD, co tam je, je ekvivalentní k novějším (dvoujádrovým) Atomům od Intelu, co se dává do netbooků. Netbook je malý notebook s dlouhou výdrží určený pro prohllížení internetu a kancelářské práce, případně na nějaké poslouchání hudby či puštění nějakého filmku pokud zrovna není ve vyšší kvalitě.

Já mám takový netbook od Lenova a normálně na něm vytvářím prezentace v Powerpointu, brouzdám po netu, pouštím si hudbu, spravuju si tady účto, dělám takové ty standardní kancelářské práce, občas si pustím i nějaký ten film – prostě takové to nenáročné používání. A mám tu jen 1GB RAM a „slabou“ 2jádrovou Atomku na 1,6GHz.

i5 a lepší mi přijdou úplně zbytečný na takový použití, i3 budiž.
A kupovat něco drahýho, co naplno nevyužiju, je zbytečné.

Tablet plně nenahrazuje notebook, natož počítač. Jen třeba prohlížení internetu není úplně vončo a pokud je to tablet s Androidem, tak může chybět v řadě aplikací diakritika (prostě nejde psát písmenka s diakritikou). To už je opravdu lepší netbook.
Ale jen to jen otázka preferencí a zkušeností.

Další odpovědi
huxa

Já bych zase vytknul strašně ubohý procesor, raději přidej tisícovku a kup si nějaký s inteláckým, doporučil bych sérii i3, i5, i7.
Za tuto cenu seženeš daleko lepší tablet, který je na internet, foto a hudbu ta nejlepší volba, do ceny se vleze i klávesnice a jestli chceš dobrý hudební efekt, tak i kvalitní repráky.