corneille

Prosím o radu – Opuchlý ret

Včera jsem se nešťastnou náhodou kousla do spodního rtu. Jak to tak bývá, zbytek nenechavé pusy místo dráždil. Dneska ráno mám ret na jedné straně dvakrát větší. Ještě nikdy se mi nic podobného nestalo. Máte někdo nějaký trik či ponětí co by to mohlo být??? Děkuji za odpovědi…

Nejlepší odpověď
anonym

ted už jen ledovat,za tři dny to splaskne,já tenhle zlozvyk mám často

Další odpovědi
Bunnik

Já bych to opatrně ledovala (tak, aby vás ta studenost nepálila, led může spálit kůži – zkuste to třeba přes ručník), a snažila se to moc nenamáhat, takže zbytečně nemluvit a žvýkat na druhé straně… nemyslím si, že by to mělo být něco vážného.

Michal

Běžte k lékaři,vím,že to bude dražší,ale 100Kč je míň,než Vaše zdraví.

9 řemesel

Jestli jste se kousla tak pi…,pardon, nešťastně jako já minulý týden, tak za 2–3 dny je to pryč.Prostě opuchlina.