marsemarsi

Prosím o radu opětovně že mám nepřijatý hovor–ale nikdy to neprozvoní..a když kouknu na číslo je tam jen 0 a nic víc--

Dobrý den---prosím nevíte copak to je?

Nejlepší odpověď
ReHu

Nereaguj.
Mně zase občas zvoní telefon, číslo neznámé, asi 2× jsem to vzala a bylo ticho. Ve výpisu volání se pak ani nic neobjevilo. Volali třeba v neděli v 9 večer. Tak už nic podobného nezvedám ani nevolám zpět.

Další odpovědi
tom004

Pusť to z hlavy. Na čísla která nemám v adresáři nereaguji. Pokud si někdo ze známých číslo změní, reaguji až po jeho identifikaci. Třeba e-mailem nebo SMS. Jinak mají smůlu. Zrovna dnes mi přišlo varování před číslem 477 100 111. Zved­neš, 100,– Kč pryč.

mojitek

nereagujte a pusťte to z hlavy.Rozhodně nevolejte zpátky-pozor.To co napsal Tom004 mi přišlo v mailu taky.

marsemarsi

Moc Vám děkuji je to podivné jen s 0 a vůbec nic dalšího 🙂A ještě jednou děkuji

tom004

Ta 0 může být „nevinná“ do okamžiku, než Tě „chytí“ na pár nevinných otázek. Řekneš si proč ne, to není nic soukromého a nedojde Ti, že každá minuta se účtuje ve sto až tisícikorunách.