zbysek

prosím o radu..odevzdávám danove přiznání jako soukromá osoba,a zajímá mě zda musím doložit výdělkem celý rok…

byl jsem zaměstnán u 2 osob,a v přechodu ze starého do nového jsem měsíc nic nedělal.zaplatil jsem si pouze zdravotní pojištění.ted mě urednice na FU tvrdí ,že musím mít doložený celý rok,měsíc po měsíci,učetní mě zase řiká,že doložím pouze to ,co jsem oddělal,a to,že mě měsíc vypadl,je prý pouze má věc…kde je pravda prosím

Odpovědi
panenka

Nemusíte mět celý rok odpracovaný. Vaše účetní má pravdu na Fú jim řeknite že jste ten daný měsíc nepracoval podepíšete tam čestné prohlášení o tomto že v tom daném měsíci jste si jen platil zdravotní a bez problému ho můžete odevzdat.
Doplňuji:
A proč to máš zbyšku v Anketách tu tvou otázku?přesuň si jí do podnikání a finánce